Climate KIC proklimatyczne rozwiązania dla biznesu

Oferujemy dostęp do najnowszych technologii, wiedzy i ekspertyzy w zakresie zmian klimatycznych, energii odnawialnych, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju. Umożliwiamy kontakt z obiecującymi start up’ami i naukowcami, otwierając możliwości inwestowania w nowe technologie i rozwiązania.

Sektorowi B+R ułatwimy możliwość rozwoju i wpływu na kształt Europejskiego programu badań i rozwoju Horyzont 2020.

Startupom proponujemy granty, szkolenia, coaching, mentoring i programy przeznaczone dla wczesnych pomysłów, możliwość udziału w programie akceleracyjnym i bezpośredni kontakt z inwestorami z całego świata.

Climate-KIC oferuje swoim partnerom:

  1. Finansowanie (zarówno poprzez dostęp do grantów jak i programów własnych prowadzonych przez Climate-KIC),
  2. Wsparcie w dostarczeniu innowacyjnych pomysłów na rynek,
  3. Poznanie i zrozumienie najlepszych Europejskich praktyk w dziedzinie innowacji klimatycznych i zrównoważonego rozwoju,
  4. Dostęp do najlepszych innowacyjnych Europejskich organizacji w powyższych dziedzinach.

 

Nasi partnerzy szczególnie chętnie współpracują z Climate-KIC w związku z rozwojem technologii, wprowadzaniem projektów pilotażowych i łączeniem ich z biznesem. Wysoko cenią sobie proces komercjalizacji wiedzy oferowany przez Climate-KIC.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Organizacje europejskie, miasta i regiony muszą być zasilane dużymi, skalowalnymi, komercyjnie opłacanymi pomysłami i projektami.

„Business as usual” nie jest już możliwy. Oferujemy sprawdzony model biznesowy umożliwiający partnerom realizację swoich innowacyjnych pomysłów i dostęp do innowacyjnych rozwiązań wyprzedzających obecne rynki.

Wyznaczamy trendy w zapobieganiu lub adaptacji do zmian klimatycznych. Umożliwia to naszym partnerom stałe utrzymywanie pozycji lidera w swoich dziedzinach.

Unikalna ogólnoeuropejska sieć partnerów (Europejskich liderów w swoich branżach) zapewnia odpowiednią skalę partnerstwa w celu globalnego skalowania rozwiązań klimatycznych.

 

W jaki sposób można się włączyć w działania Climate-KIC?

Climate-KIC stale poszukuje nowych partnerów – liderów przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Prosimy o kontakt, jeśli chcą Państwo zostać jednym z naszych partnerów i przyczynić się do budowy zero emisyjnej gospodarki.

Prosto z facebooka

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.
Share This