Jeśli jesteś profesjonalistą, osobą aktywną zawodową, która chce kształtować rozwój ekonomiczny Polski i Europy – zapraszamy do udziału w programie stażowym Pioneers into Practice.

Wyjazdy, obejmujące od czterech do sześciu tygodni, przeznaczone są dla osób zainteresowanych tworzeniem gospodarki niskoemisyjnej i ochroną klimatu. Climate-KIC dysponuje piętnastoma lokalizacjami w Europie oraz szeroką siecią partnerstw umożliwiających odbycie stażu w wybranej instytucji i kraju.  Program obejmuje także szkolenia i mentoring w dziedzinie transitions thinking & systems innovation w postaci warsztatów oraz szkoleń online.

Udział w programie PiP jest dofinansowany kwotą do 2000 Euro przeznaczoną na dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pobytu zagranicznego.

 

Zapraszamy do udziału w Pioneers into Practice także firmy i instytucje, które chcą zaprosić Pioniera – osobę z innego kraju do siebie. Jest to unikalna szansa na nawiązanie nowych kontaktów i zyskanie nowego, innowacyjnego specjalisty.

Nabór uczestników i hostów, czyli instytucji goszczących Pionierów, trwa do 30 kwietnia 2017.

Rekrutacja prowadzona jest poprzez stronę na której znajdują się także wszystkie szczegóły związane z tegoroczną edycją Pioneers into Practice. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Share This